Partneři

 

Vyděláte vy i vaši klienti

penizeZabýváte se výstavbou či prodejem realit? Podnikáte v IT? Nebo prostě víte o někom ve vašem okolí, kdo shání kvalitní připojení k internetu? Doporučte služby Litol.cz a získejte zajímavé výhody!


 

arrow-02Nabídka provizní spolupráce

Litol.cz vám nabízí možnost spolupráce formou provize za doporučení nového klienta. Nabídka je vhodná pro firmy zabývající se prodejem výpočetní techniky, IT poradenstvím nebo telekomunikacemi i pro jednotlivce, kteří mají živnostenské oprávnění, pozitivní vztah k IT a obchodní talent.

 

arrow-02Nabídka pro bytová družstva a realitní kanceláře

Developerům, realitním kancelářím, bytovým družstvům a sdružením vlastníků bytových jednotek nabízíme spolupráci při zajištění internetového připojení pro stávající či nově budované objekty. Výstavbu lze zajistit na náklady majitele objektu či na náklady Litol.cz s následnou dodávkou  datových a hlasových služeb.

 

arrow-02Nabídka zaměstnání

Litol.cz trvale hledá mladé techniky na částečný úvazek, kteří se chtějí zaučit v perspektivním oboru IT a telekomunikací. Požadujeme nadšení pro techniku, ochotu neustále se učit a poctivě pracovat, na oplátku nabízíme zajímavou odměnu včetně motivačního bonusového systému.


partneři

it-konzult JPC     spc net logo  tv-cech

   

 

RYCHLÉ ověření
DOSTUPNOSTI INTERNETU

Pro nezávazné ověření dostupnosti služeb ve vaší lokalitě můžete využít online formuláře nebo stačí zaslat kdykoliv SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 603 369 310 a zjistěte dostupnost našich služeb ve vaší lokalitě.

 

formtel